This Cold - Hollow (winyl)

Nowy produkt

Winylowa płyta This Cold

Więcej szczegółów

40,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Pierwszy album formacji This Cold tym razem na czarnej płycie. Materiał remasterowany.
Zawiera unikatowy cover live utworu "She Sells Sanctuary", The Cult. Płyta zawiera wkładkę z informacjami o zespole oraz fotografią.

Nośnik:

Płyta winylowa

Lista utworów:

Strona A:
Civil War
Friends
Universe
Hollow
Do You know?
Torn Apart
Strona B:
Jolene
Blind Man's Dream
Liquid
I need You
She Sells Sanctuary (Live Cover - The Cult


www.thiscold.com
www.thiscold.bandcamp.com
www.facebook.pl/thiscoldband

Promo video:

Do You know?
https://www.youtube.com/watch?v=JoM_FB4gbXw

Hollow
https://www.youtube.com/watch?v=VNWa7eK11M8

Kilka słów o This Cold.

Projekt muzyczny This Cold powstał na bazie trzonu zimnofalowego zespołu Cabaret Grey, którego muzycy nawiązali współpracę z wokalistką Agatą Pawłowicz (ex-Desdemona, Alienoil). W styczniu 2013 r. This Cold zadebiutowali na składance "Tribute to Clostekeller" coverem piosenki "Jihad" oraz na imprezie promującej wydanie trybutu. 
Muzycy zespołu mają na swoim koncie EPkę "A Deeper Grey" oraz udział w kilku składankach prezentujących muzykę niezależną. Koncertują, wykonując piosenki utrzymane w stylistyce rocka gotyckiego i zimnej fali. Mają za sobą m.in. występy na festiwalach Castle Party oraz Uwolnij Muzykę oraz jako support legendarnego New Model Army.

Snują swą historię między gotycką nostalgią za latami 80, a postpunkową drapieżnością, zahaczając miejscami o przebojowego rock`n`rolla, całość spajając etnicznym, transowym brzmieniem sekcji rytmicznej. W dobie wszechobecnej elektroniki, This Cold konsekwentnie neguje jej wykorzystywanie, trzymając się założeń, że najlepsza muzyka powstaje na żywych instrumentach i wypływa z rytmu serca, nie procesora laptopa.