This Cold - Hollow Acoustic

Nowy produkt

Kompilacja sześciu utworów, znanych z wydanego w kwietniu 2016 roku albumu "Hollow". Piosenki  przearanżowane na gitary akustyczne i minimalistyczny zestaw perkusyjny, zarejestrowane w trakcie live seta z okazji święta Czarodzielnica w Sulistrowicach pod Ślężą.

Więcej szczegółów

20,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Muzycy zaprezentowali swój materiał w zupełnie nowej odsłonie, tym razem jako koncert akustyczny. Żywiołowo, bez postprodukcji, obdzierając muzykę ze studyjnych sztuczek i charakterystycznych efektów gitarowych, obnażając stare piosenki i zaskakując nimi na nowo. Dzięki okrojonemu instrumentarium, znane z "Hollow" utwory nabrały nowego klimatu, a aranże doskonale obroniły się w wersjach akustycznych.

Materiał został zarejestrowany w miejscowości Sulistrowice, w Ośrodku Wypoczynku Świątecznego (http://sulistrowice.eu/). Muzycy, wybrali tą lokalizację ze względu na bliskie sąsiedztwo mistycznej góry Ślęży, będącej ważnym miejscem kultu słowiańskiego i jednocześnie częstą destynacją muzyków w poszukiwaniu szerszej inspiracji. Rejestracja materiału odbyła się w dniu święta Czarodzielnica (ang. Beltaine), jeszcze mocniej nadając symbolicznego wymiaru całej produkcji.

Album zawiera 6 utworów (Civil War, Friends, Hollow, Jolene, Torn Apart i I Need You). Nośnik CD-R.
Nakład limitowany - w sprzedaży internetowej tylko 18 sztuk!

Wideo z koncertu: https://www.youtube.com/watch?v=xasOIoWubEQ

Produkty powiązane