This Cold - A Deeper Grey

Nowy produkt

Wznowiona debiutancka EPka This Cold. Wersja slim/eko pack

Więcej szczegółów

15,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Utwory:

1. Liquid

2. Universe in a Pocket Size

3. Torn Apart

4. Oxygen

5. Naive


Promo wideo:

https://www.youtube.com/watch?v=LFSkxsku1Vg

Recenzje:

"Przepięknie ciężkie, nisko strojone bębny i obłąkana gitara wprowadzają w szalenie nośny „Liquid”, który na opening do płyty nadaje się wprost idealnie. Utwór ten ma charakter typowo piosenkowy, pomimo oczywistego ciężaru gatunkowego.  A w odtwarzaczu kolejna perełka: agresywny, drapieżny i bezkompromisowy „Universe in Pocket Size”, oraz wyśmienity ukłon w stronę The Cure w postaci pięknych solówek w tle „Torn Apart”, spokojnie mogący hulać jako żelazny punkty programu koncertowego." (Bartłomiej Górecki)

"Ależ ten zespół ma power! Poczujecie go jeszcze ze zwielokrotnioną siłą w Oxygen, gdzie uproszczony do miarowego bicia rytm i ostre industrialne riffy dosłownie rozsmarowują mózg słuchacza na betonowej podłodze. Łagodniejsze Torn Apart z ładnie odtworzonym soundem lat 80. i zamykający EP-kę efektowny Naive z przepięknym refrenem wieńczą ten wyjątkowo udany debiut." (WAFP)

"Po szaleństwie „Universe in the pocket size” przychodzi pora na romantyczne wyciszenie, czyli “Torn Apart”. Cóż można rzec – jest lirycznie, melancholijnie i w sam raz na jesień/zimę.   Utwór płynie spokojnie, urzekając szczególnie finezyjną pracą gitar, za które odpowiada Dariusz  „Leszy” Borowiec . Bardziej dynamicznie robi się w refrenie, który na długo pozostaje w pamięci. Nie powinno więc dziwić, że właśnie ten kawałek został wybrany do promocji całej EPki. Podmiot liryczny tego numeru jest „rozdarty”, ale piszący te słowa wręcz przeciwnie – nie ulega wątpliwości  ten utwór to gotycki szlagier." (Halotan)